Про нас

Деякі з вас скажуть: в мережі повно сайтів з продажу годинників ... навіщо ще один? Відповідаємо: наш сайт не як всі.

Маючи за плечима більш 4-х років досвіду в цій галузі торгівлі, нам більше ніж кому-небудь ще з наших колег/конкурентів вдалося завоювати довіру покупців, Ми здійснювали (і здійснюємо) доставки по всій Україні, не дивлячись на те що розділяє нас відстань.

Ми почали свою роботу в 2016 році і до сьогоднішнього займаємо лідируючі позиції на ринку годинників. Накопичений досвід також допомагає нам презентувати Вашій увазі тільки перевірені годинники, які відповідають сучасним вимогам якості.

Ми віддаємо перевагу тільки перевіреним часом заводам з виробництва годинників, якість наручних годинників, яких підтверджено нашими постійними покупцями. Знаючи як важлива в торгівлі репутація наші менеджери завжди домагалися для наших клієнтів кращих умов з пересилання або з готовністю пояснювали всі наявні питання наших клієнтів.

Усі наші годинники поставляються нам безпосередньо, що позначається на ціні на наші годинники, оскільки ми серйозно економимо на відсутності перекупників, оренді приміщень під склад і торгові точки, зарплата продавцям і торговим консультантам.

Ми дуже сподіваємося, що цей сайт буде корисний і цікавий вам, зі свого ж боку гарантуємо як якість продукції, що поставляється вам, так і швидке реагування наших менеджерів на ваші повідомлення і питання по замовленнях.