Механічні годинники


Winner Simple Black
TOP

Winner Simple Black

..

499 грн

Winner Sport
TOP

Winner Sport

..

799 грн

Winner Titanium

Winner Titanium

..

649 грн

Winner Simple Gold

Winner Simple Gold

..

499 грн

Jaragar Gold
TOP

Jaragar Gold

..

1 449 грн

Winner Premium

Winner Premium

..

699 грн

Forsining Timi Sport

Forsining Timi Sport

..

599 грн

Forsining Texas

Forsining Texas

..

1 199 грн

Jaragar Lion
TOP

Jaragar Lion

..

599 грн

Winner Timi
TOP

Winner Timi

..

599 грн

Winner Classic Red

Winner Classic Red

..

449 грн

Jaragar Elite White

Jaragar Elite White

..

699 грн

Fngeen 6612
TOP

Fngeen 6612

..

499 грн

Fngeen 3010

Fngeen 3010

..

499 грн

Winner Lig Black

Winner Lig Black

..

699 грн

Показано з 1 по 15 із 18 (всього 2 сторінок)

Механічні годинники

Як вибрати і купити механічний годинник

Ритм життя сучасної людини змушує його цінувати кожну хвилину свого часу, що важко зробити, якщо його зап'ясті не прикрашають механічний наручний годинник. Сьогодні складно навіть уявити собі часи, коли для того, щоб визначитися в часі, людям доводилося дивитися на сонце і зірки. Нагальна потреба ефективно використовувати і раціонально розподіляти свій час, зробила годинник незамінним атрибутом. На щастя, можливість купити механічний годинник за доступною ціною є у кожної людини, а їх асортимент величезний.

Механічний наручний годинник

Завдання купити механічний чоловічий наручний годинник легко здійснити за допомогою категорії механічні годинники, на сторінках якого ви знайдете всілякі марки годинників, відповідні навіть найвимогливіший смак. Вашим вибором постануть годинники Winner і годинники Jaragar, найпопулярніші моделі, недорогі чоловічі механічні наручні годинники і престижні елітні дорогі годинникові механізми, витончені жіночі моделі і стильні чоловічі механічні годинники.

Чоловічий механічний наручний годинник

Чоловічий наручний годинник - не тільки виконують функції годинникового механізму, а й можуть бути показником суспільного становища їх власника, демонструючи його статус. Елітні чоловічі механічний наручний годинник стали частиною цілісного образу ділового забезпеченого чоловіка, оскільки самі по собі вони є серйозним фінансовим вкладенням, дозволити яке зможе собі не кожен. Купити чоловічий механічний годинник легендарних годинникових брендів - значить отримати своєрідний знак відмінності, знак VIP-персона, без якого важко бути прийнятим на рівних в обраному суспільстві.

Годинник механічний з автопідзаводом

Вперше годинники механічні з автопідзаводом з'явилися в далекому 1770 році. Створив їх і згодом вдосконалили Abraham-Louis Perrelet і Abraham-Louis Breguet. Але адаптацію їх ідеї саме до наручним годинником виконав в 1924 році майстер годинникових справ John Harward. Його годинник стали точкою відліку для появи сучасних наручних хронометрів.

Сьогоднішні японські наручний годинник з автоподзаводом мають досить просту систему дії, яка дозволяє при будь-якому русі рукою заводити пружину годинникового механізму. Для того щоб здійснити повний завід, слід носити на зап'ясті вісім годин, не знімаючи. Основною перевагою такого годинника є відсутність потреби в регулярній підзаводі. Водонепроникність їх також підвищена, завдяки тому, що немає необхідності використовувати заводну головку, а точність даного механізму дуже висока. До мінусів же механічних годинників з автопідзаводом можна віднести відносну складність механізму, що не застрахованого від поломок, а також його збільшений в порівнянні зі звичайними механічними моделями, вага. Незважаючи на зазначені мінуси, жіночі механічний наручний годинник виділяються своєю витонченістю і витонченими формами.

Механічний жіночий годинник

Жіночий наручний годинник з моменту своєї появи стали особливим аксесуаром, їх високо цінували і короновані особи, і законодавиці моди. Цей витончений і елегантний елемент дамського титулу здатний доповнювати і завершувати образи світської левиці і бізнес-леді, аристократичної пані та романтичної юної дівчини. Сьогодні, прийнявши рішення купити жіночий механічний годинник, ви будете вражені різноманітністю марок, моделей і матеріалів, що використовуються для виготовлення годинника. Механічний жіночий годинник можуть бути виконані в класичному або ж ультрасучасному стилі. Вишуканий та елегантний механічний жіночий годинник припадуть до смаку самої вимогливої ​​модниці.

Показати весь опис