Megir

Megir 2014

Megir 2014

..

599.00 грн.

Megir De Luxe
TOP

Megir De Luxe

..

699.00 грн.

Megir Luminor

Megir Luminor

..

749.00 грн.

Megir Relogio
TOP

Megir Relogio

..

699.00 грн.

Megir Style Black

Megir Style Black

..

649.00 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Megir

Шукайте подарунок для чоловіка? Зверніть увагу на стильний чоловічий годинник Megir, є яскравою альтернативою традиційним чоловічим годинникам. Тим більше, якщо він любить дивні і незвичайні дизайни годин, які добре виглядають на руці, то купивши годинник Megir, ви не помилитеся з відмінним подарунком. Ці сучасні, але мужні годинник дозволяють підкреслити яскраву індивідуальність свого власника.

Чоловічий і жіночий наручний годинник Megir підкреслює особливий статус їх власника. І недивно, що і чоловіки, і представниці прекрасної статі різного віку люблять їх! З великим розміром циферблатами, модним зовнішнім виглядом, який є відображенням сучасного мистецтва, годинник Megir в представлених нижче колекціях дозволяє вам бути неповторною особою. Купити наручний годинник Megir, надіньте їх на зап'ясток і ви виявите, що ваша хода стала трохи сміливіша, а ваш крок трохи твердіший.

Якщо ви хочете підібрати собі або в подарунок щось по-справжньому унікальне і стильне, то годинник фірми Megir з корпусом з нержавіючої сталі буде просто ідеальним вибором. Інтернет магазин годинників ARI пропонує моделі Megir з корпусом з нержавіючої сталі, браслетом з нержавіючої сталі і білим або чорним циферблатом, що робить їх ідеальними для носіння як на роботу, так і під час розважальних заходів. Але при цьому чоловік, який носитиме годинник марки Megir, стане досить упевненим в собі. Цей годинник, безумовно, не призначений для сором'язливих чоловіків. Великі, міцні, з гостро обкресленими контурами стилі, які властиві цьому годиннику, дають можливість заявити про себе найсміливішим

Якщо ви хочете справити враження на оточенні або своїм подарунком на іменинника і його гостей, то будь-які з представлених годинників Megir в Україні на сторінках нашого сайту будуть відмінним придбанням.