Що подарувати чоловікові на Новий 2019 рік?

Ось і літо пролетіло. Так само скоро пролетить осінь і залишиться один місяць до початку Нового року, які більшість жінок будуть проводити в вечірніх думах: що подарувати чоловікові на Новий рік? Ось кілька ідей подарунків.

Класичний варіант

Смакові переваги вашого чоловіка, як у класичного манірного англійця? Значить і подарунок повинен бути класичним.

1. Самий бюджетний традиційний новорічний подарунок - светр. В'язаний, замшевий, з оленями, сніжинками та іншими принтами - в магазинах представлені різноманітні моделі теплих чоловічих кофт. На будь-який смак і гаманець.

2. Годинники. Звичайно, цей подарунок коштує дорожче, але його і оцінять вище. Кварцовий або механічний наручний годинник будуть підкреслювати статус чоловіка і нагадувати йому про вас.

3. Портмоне, гаманець, чохол або будь-який інший шкіряний предмет. Погодьтеся, отримати дорогий і корисний аксесуар, кожному буде в радість.

4. Що може бути приємніше, ніж «носити» подарунок коханій на своєму тілі? Тим більше, якщо це духи. Тим більше, якщо його улюблений аромат.

Оригінальні подарунки

Якщо ваш чоловік жартівник і веселун, то не варто його турбувати пересічним подарунком. Залиште духи і ножі на прилавках для розумників і пошукайте для свого чоловіка щось оригінальне.

1. Секрети українського застілля, набір для справжніх чоловіків, прикольні кружки або будь-який інший, який відповідає особисто його інтересам, сюрприз з магазину приколів і розіграшів. Магазин для ненудних подарунків є практично в кожному місті.

2. Книга, яка була бесцеллером в рік його народження. По-перше, це покаже йому, що ви все ще пам'ятаєте рік, коли він з'явився на світло. Значить, ваші почуття до нього не охололи. По-друге, хто знає, може саме в цій книзі, він знайде відповіді на давно хвилюючі його питання.

3. Настільна гра на роздягання. І оригінально, і відносини в родині розворушити допоможе.

4. Квест-вечір. Можна купити квиток на один з квестів, благо їх зараз проводять часто в різних закладах, або придумати самостійно. Головне, щоб було весело.

Романтичні подарунки

Якщо ваш чоловік сентиментальний романтик, проявіть максимум турботи до його персони. Такі чоловіки більше цінують увагу, ніж сам подарунок.

1. Генератор мильних бульбашок. Подаруйте шматочок дитинства вашому чоловікові, зануривши його в казку за допомогою машини для мильних бульбашок.

2. Квиток на поїздку в романтичну подорож, на його улюблену групу або просто в кіно. Для чоловіка-романтика кращий подарунок - це час, проведений удвох.

3. Власний вірш, звичайно, про нього улюбленого або пісня, записана особисто для нього. Втім, якщо ви не поетичними, ні музичними талантами не блищите, є варіант простіше. Зібрати збірник романтичних віршів, і роздрукувавши, урочисто вручити йому зі словами: «Тут все, що я давно хотіла сказати тобі». Або скласти для нього музичну добірку.

4. Подушка love is і велика коробка з жуйками, щоб в новому році, лежачи з ним на ліжку розгортати фантики, сміятися разом від розчулення і розуміти, наскільки ви один одному близькі.


Кажуть, кращий подарунок - подарунок, зроблений своїми руками. Це не так. Кращий подарунок - це подарунок, піднесений від душі. Звичайно, для того, щоб емоції одержувача були максимально позитивними, потрібно знати його пристрасті і таємні бажання. Але якраз на це ще є час. Слухайте. Запитуйте. Записуйте.