Що таке годинник з автопідзаводом?

Сьогодні існують годинники з функцією автозаводу. Конструктором цієї моделі є Abraham-Louis Perrelet, видатний майстер, який проживав в місті Ле Локль. У 1770 році він створив цей унікальний механізм. А Abraham-Louis Breguet допрацював її і удосконалив принцип роботи. Однак необхідно відзначити, що раніше даною системою володіли кишеньковий годинник.

У 1924 році конструктор-годинникар John Harward з Англії вперше доповнив наручні моделі цим механізмом. Система отримала схвалення серед промислових магнатів і в доробку виробів були вкладені інвестиції. В результаті вийшла вдосконалений надійний варіант.

На сьогоднішній день у продажу представлені стильні і розкішні годинник з автоподзаводом. Як правило, такі аксесуари володіють різними механізмами, від чого напряму залежить принцип роботи. Простий ротор дозволяє заводити пристрій, обертаючи його в одному напрямку. Наявність реверсу дає можливість здійснювати аналогічну дію в різних площинах. Коливальний варіант допускає вільне обертання. Останній спосіб в даний час не використовується зовсім.

Що стосується системи автопідзавода, то вона відрізняється легкістю і простотою. З заводним коліщатком з'єднується ротор за допомогою реверсивних і передавальних коліс. Під час обертання вироби, відбувається завод пружини і, отже, годинника.

Годинник з автопідзаводом неймовірно зручні і практичні. Вони не вимагають додаткових витрат на джерела живлення, за допомогою яких працюють стандартні моделі. Даний тип користується великою популярністю.

Як правило, система автоматичного заводу встановлюється на дорогі моделі. Розкіш обробки, блиск металу, стиль і чіткість ліній потребують якісного і особливого механізмі. Вироби підкреслюють індивідуальність, почуття смаку і імідж свого власника. Збираючись на важливу зустріч і одягнувши дорогий елегантний костюм, досить додати один штрих - годинник. Простим рухом руки вони починають свою роботу і допомагають стежити за дорогоцінним часом.