Який наручний годинник вибрати?

Для багатьох годинник це не лише годинниковий механізм, який дозволяє відлічувати час, але це і відображення власне стилю їх власника, його приналежності до певної статусної групи.

Людина, яка завжди дотримується свого власного стилю, намагається носити тільки ті речі, які не руйнують гармонію його зовнішності. Наручний годинник також є відображенням індивідуального і неповторного смаку людини.


Якщо дівчина, приміром, зібралася на урочистий вечір або зустріч, то той годинник, який вона носить щодня, виглядати з її вечірньою сукнею вони будуть смішно. У такому разі їй потрібний витончений годинник з красивим браслетом, який гармоніюватиме з її нарядом, зачіскою, аксесуарами і іншими ювелірними прикрасами. Часто дівчата, надіваючи вечірню сукню, взагалі знімають годинник, але гостро відчувають при цьому їх недолік.

Звичайно, годинник не завжди можна вибирати тільки в якості стильового рішення. Немає чого надівати дорогий годинник під час зайняття спортом, особливо якщо Ви вирішили поплавати у басейні. У такому разі годинник в першу чергу повинен мати не зовнішні характеристики, а характеристики міцності, противоударності і водонепроникності. Противоударність зазвичай визначається, як здатність годинника не бути пошкодженим при падінні на тверду поверхню з висоти 1 метр. В першу чергу протиударну здатність має спортивний годинник. Але не менш важлива ця характеристика і для усіх інших видів годинників, особливо для годинника, який Ви носите щодня. Здатність звичайного годинника не пропускати воду безпосередньо в сам годинниковий механізм забезпечується спеціальними прокладеннями. Але, незважаючи на це, такий годинник не можна використати в душі, басейні, лазні. Повну водонепроникність має спортивний годинник, призначений для дайвінгу. Такі годинники взагалі "не боятися" води. Занурюючись не більше на сто метром, цей годинник повністю забезпечені захистом від вологи.

Механізм годинника

Не менш важлива якість годинникового механізму. Від цього залежить, наскільки довго служитиме годинник, наскільки точно вони показуватимуть час.

На сьогодні лідерам годинникового механізму вважаються компанії японських виробників. Це такі компанії, як Seiko, Miyota (японські). Годинникові механізми саме цих фірм визнані найбільш якісними і надійними. Купуючи годинник з механізмами цих фірм, можна бути упевненим в їх довговічності і міцності. Увагу слід також приділити матеріалу, з якого виготовляється корпус годинника. Різні матеріали мають різну міру міцності, стійкості до різноманітних зовнішніх чинників. Природно від виду використовуваного матеріалу для виготовлення корпусу годинника залежить і їх вартість. Цей матеріал не схильний до ржавіння і деформації. Проте, дорогий і якісний годинник може виготовлятися і з пластмаси. Якісний годинник з пластмасовим корпусом робить фірма Skmei.

Браслет годинника

Браслети годинника також можуть виготовлятися з різних матеріалів. Браслети можуть бути шкіряними і металевими, а можуть робитися з тих же матеріалів, що і корпус. Гідність шкіри полягає в тому, що цей матеріал еластичний, що важливо для міцності. З іншого боку, він вбирає вологу, якщо тільки не покритий спеціальною водовідштовхувальною речовиною. Але в порівнянні з металевими браслетами, браслети з шкіри менш міцні. Багато годинників можуть покриватися додатковими матеріалами. В якості матеріалу для покриття може виступати - сталь, або просто лак.