Чоловічі годинники 2018 року. Які вибрати?

 Успішні чоловіки в усі часи прагнули якимось чином продемонструвати своє соціальне становище в суспільстві, а інші створити його ілюзію або підкреслити індивідуальність з метою виділення із загальних мас. Одним з найбільш визначальних аксесуарів, який може бути використаний як засіб досягнення вищезгаданих цілей, є наручний годинник. Крім того, за допомогою них можна підкреслити смак, і навіть розумові здібності. Наручний годинник є завершальним елементом образу, тому їх наявність більш значуще, ніж наявність золотих перснів або запонок.

Види наручних чоловічих годинників

Класичні годинники

Класичні годинники відрізняються строгим дизайном з відсутністю зайвих деталей. Їх циферблат зазвичай має овальну або круглу форму, рідше зустрічаються моделі з квадратними і прямокутними циферблатами. Зазвичай такий годинник оснащують ремінцем зі шкіри чорного або коричневого кольорів, так як цей варіант найбільш елегантний. Більшість моделей мають стандартний розмір і елегантний дизайн в силу того, що їх водонепроникність дорівнює 30 м. Такі годинники будуть виглядати доречно на будь-якому чоловікові.

Спортивні годинники

Спортивні моделі годинників найбільш підходять для активних споживачів. Такі годинники відрізняються масивним зовнішнім виглядом і мають значну вагу, що пояснюється частково їх високими показниками водозащити, складовою зазвичай не менше 50 м. Циферблати їх круглої форми з мітками або цифрами, чіткими настільки, щоб було видно за будь-яких погодних умовах. Спортивно-туристичні годинники можуть бути оснащені браслетами трьох типів: зі сталі, обробленої водовідштовхувальним складом шкіри або каучуку. У більшості випадків такий годинник багатофункціональний, тобто, крім часу і дати, вони можуть демонструвати деякі інші показники. Для цього їх оснащують такими пристроями, як хронограф, тахіметр і хронометр. Також годинник розглянутого типу підходять, наприклад, для туристів або власників яхт. З точки зору іміджу спортивні годинник підкреслюють мужній характер власника.

Годинники для заходів

Моделі для офіційних заходів, як відомо, необхідні посадовим особам, які бажають зробити на оточуючих гідне враження під час будь-якого заходу або ділової зустрічі. Природно, такий годинник повинні виглядати респектабельно і елегантно, не втративши при цьому функціональність. Максимально відповідний наведеним критеріям варіант - дорогі моделі бажано швейцарського виробництва. Форми циферблатів і типи браслетів в даному випадку різноманітні. Однак слід враховувати, що необхідним фактором вибору такого годинника є їх поєднання з взуттям і одягом. Причому це стосується як дизайну, так і ціни.

Повсякденні годинники найбільш прості у виборі. Основними їх якостями, актуальними в процесі щоденного використання, є надійність і зручність використання. Ступінь водонепроникності таких моделей складає більше 30 м. Також повсякденні годинник стійкі до механічних пошкоджень, але при цьому мають невелику вагу і компактні розміри в порівнянні зі спортивними моделями. Такі годинники оснащують різними циферблатами (круглими, прямокутними, овальними, квадратними, бочкоподібними) і браслетами (сталевими і шкіряними).

Вибір дизайнерських годинника визначається, перш за все, особистими смаками. Наступний за важливістю чинник - тенденції моди. У зв'язку з цим слід зазначити, що останнім часом особливо широке поширення набули моделі годин, декоровані стразами. Однак, як відомо, таке оформлення відповідає смаку далеко не кожного.

Що стосується 2017 року, в ті часи не спостерігалося особливих тенденцій моди. Крім того, не менше стильними вважалися спортивні і класичні моделі знаменитих брендів. Електронний годинник вийшли з моди вже більше десятиліття тому.

У будь-якому випадку годинник для створення стильного образу повинні відповідати за стилем одягу і взуття. При цьому вони, звичайно, повинні якісно і респектабельно виглядати. Даний елемент стилю допоможе створити бажаний закінчений образ і надати йому мужність.