Наручний годинник в чоловічому житті

Здавна, а точніше після того, як був придуманий геніальний механізм, що показує точний час при одному швидкоплинному погляді на руку і що називається годинник, він тут же стали неодмінним атрибутом серйозної молодої (і не дуже) людини. Красивий, надійний і просто якісний годинник здатний не лише показувати час і тішити око, але і так само відбити рівень престижності і респектабельності їх власника.


Зовнішність має значення

На сьогоднішній день годинник є дуже важливим елементом зовнішнього вигляду чоловіка - багато класичних костюмів просто не обходяться без наручного годинника, що відповідає по стилю, доповнюючого костюм, а разом з ним і імідж його власника. Для кожного стилю треба підібрати свій механізм, враховуючи колір, сам механізм - електроніка або механіка - матеріали, з яких годинник виготовляється і багато що інше. Як і у будь-якій іншій справі, необхідно дотримуватися ряду правив при виборі і купівлі наручного годинника.

Різноманіття механізмів

Існує чотири види наручних годинників:

  1. класика
  2. повсякденні
  3. представницькі
  4. спортивні

Безперечно, класичні механізми були, є і будуть самим затребуваним видом, що не має конкурентів. Як правило, такий годинник виконує функцію суто годинника - ніяких зайвих наворотів і примочок. Круглий корпус, чорно-білий циферблат, показують дату і час. Строго, скромно і із смаком. Майже усі класичні наручні годинники виготовляються з вологозахищеністю WR 30.

Справжньому чоловікові

Взагалі краса чоловічих годинників - річ відносна. А залежить вона від іміджу їх господаря - наскільки він відповідає стилю обраних ним наручних годинників. Сміливо можна сказати, що годинник, скажімо, з безліччю дрібних і явно непотрібних стрілок, що показують час на іншому кінці земної кулі, що не будуть актуальними для серйозного чоловіка. Для серйозного, респектабельного представника сильної статі строгість і мінімум деталей є куди більш відповідними елементами, ніж непотрібні і просто не використовуються в повсякденному житті частинки.