Види спортивних годинників

Сучасний спосіб життя людей стає все швидше і швидше, тому і виникають спроби його впорядкувати. На допомогу приходять наручні спортивні годинники або пристрої, які володіють такими ж функціональними особливостями. Подібні вироби допомагають не тільки визначити час, але ще і заміряють пульс, температуру, пройдену відстань. Все це здатне допомогти людині впоратися з прискореним ритмом життя.

Є кілька видів спортивних годинників, у кожного виду певний набір опцій. Наприклад, годинник для бігу включають в себе наступні характеристики - крокомір, вимірювання пульсу, підрахунок калорій. Пристрій допоможе спортсмену або людині, яка стежить за своїм здоров'ям, знати в якій формі ті чи інші показники. В основному, спортивно-туристичні годинники кварцові, і дуже рідко можна зустріти механічні. Зазвичай дані виводяться на дисплей або інший подібний екран.

Smart годинник мають найширшим спектром функцій, але в той же час вони і самі «тендітні» серед класу спортивних годинників. Крім достоїнств у них є і недоліки - схильність магнітних полів, великий розмір і вага, можуть зависати. Зате в них багато корисних функцій: вони вимірюють пульс, тиск, в них є функція барометра і альтиметра. Ціна таких пристроїв залежить від кількості вбудованих функцій і спектра застосування.

Кварцові годинники найпоширеніші в спорті, у них доступна ціна, хороша якість і достатня кількість функцій. Можна виділити два типи:

  • Кварцові годинники з стрілочної індикацією. Так як в них немає циферблата, то багато параметрів не можуть виводитися на дисплей, а завдяки малій кількості опцій вони працюють на всі 100%. Вони користуються попитом, бо не перевантажені зайвими опціями.
  • Кварцові годинники з висновком даних на дисплей. У них є багато функцій, що володіють необхідними характеристиками.

Механічний годинник в спорті зустрічаються досить рідко через складність процесу їх виробництва, відповідно, і ціна на них висока. За своїми функціями вони схожі з кварцовим годинником зі стрілочної індикацією. Але так як механізм постійно потрібно заводити, кількість функцій обмежена. У них всього одна спортивна функція - це хронограф. Від інших виробів їх відрізняє унікальність.

Практично всі спортивні годинники мають своєрідні особливості конструкції і технічні характеристики, що подовжують експлуатаційний термін і захищені від впливу зовнішнього середовища. Вони водонепроникні, ударостійкі і мають ергономічний дизайн корпусу. Ці функції завжди присутні в годиннику.