Вибираємо наручний чоловічий годинник!

Чоловічий годинник сьогодні не просто є способом дізнаватися час, як це було не так давно. Здебільшого, в наші дні, вони перетворилися в стильний і модний аксесуар, ознака успішного, рішучого і солідного чоловіка, позначаючи рівень його статусу. Тому до придбання годинника слід ставитися не менш серйозний, ніж до вибору автомобіля або ж ділового костюма. Якщо хочете заощадити, то не слід купувати дешевий годинник, вже краще користуватися смартфоном для визначення часу.

Мода і стиль в лінійці чоловічих наручних годинників

Наручний чоловічий годинник в першу чергу повинні стильно виглядати і бути якісно зібраними. А далі вже справа особисто вашого смаку: хтось віддає перевагу моделі з звичайними стрілками, а хтось любить електронні моделі. При цьому варто знати про те, що аналоговий годинник зазвичай робляться більш витонченими, цифри на циферблаті бувають як звичайними, так і римськими, а в деяких моделях і зовсім відсутні, що надає годиннику якийсь шарм і вишуканість. Збираючись купити чоловічий годинник, не нехтуйте вибором відповідного браслета. Чи не правда, як-то важко уявити собі стильні чоловічий годинник з пластиковим або дешевим ремінцем зі штучної шкіри. Тут тільки два варіанти: або придбати модель з ремінцем з натуральної шкіри, або віддати перевагу стильний браслет зі сталі. Неодмінно враховуйте той факт, що ремінець зі шкіри, навіть самої якісної, з часом буде мати потребу в заміні.

Корисні поради навченого споживчим попитом інтернету

Сьогодні легко і просто можна купити чоловічий годинник в інтернеті, попередньо пошукавши модель, що влаштовує вас по всіх параметрах. Виробники наручних годинників, як правило, вказують показник рівня водостійкості годинникового механізму, що підтверджує гідну якість виробу в цілому. Деякі покупці купують чоловічий годинник недорого, вибираючи при цьому кілька варіантів, так би мовити, на різні випадки життя. Більш строгі моделі підійдуть для ділової зустрічі або переговорів, спортивно-туристичні годинники можна надіти на пробіжку або тренування, більш вишуканий годинниковий механізм підійде для побачення або походу в кіно, в водостійких годиннику можна плавати в басейні або морі. І все ж набагато доцільніше прийняти оптимальне рішення і купити чоловічий годинник в класичному варіанті. Типова модель чоловічих годинників представлена ​​звичайним круглим циферблатом, без зайвих деталей і, так званих, "наворотів".

Якщо представник сильної статі веде активний спосіб життя, то інтернет-магазин чоловічих годинників надасть йому величезний вибір спортивних моделей, які відмінно підкреслено мужність і силу свого власника. Крім того, спортивні моделі часто мають укрупнений циферблат, оснащені додатковим функціоналом: хронографом, хронометром і тахіметром, що робить годинниковий механізм дуже зручними для яхтсменів і мандрівників. Перед тим як купити годинник в інтернеті, Переконайтеся в якісній збірці корпусу, чіткості промальованих поділів і цифр. При покупці моделі з ремінцем поцікавтеся якістю шкіри і акуратністю його прошивки. Вибираючи оптимальний розмір, Зіставляючи його з товщиною власного зап'ястя. «Вушка» циферблату не повинні стирчати із-за вашої кисті, так як в цьому випадку рука буде здаватися надмірно тонкою, що створить зорове враження неадекватно великого розміру наручного годинника. Чим більше і ширше кисть, тим масивніше можуть бути чоловічий годинник і навпаки. Сталевий браслет повинен сидіти трохи вільно, але не теліпаючись. Шкіряний ремінець застібайте так, щоб під нього можна було просунути палець.